o-firmieFirma powstała w 2004 r. z przekształcenia działającej już w latach 90 firmy transportowej. Od tego czasu nieprzerwanie działamy na rynku, współpracując z licznymi stałymi odbiorcami naszych usług – hurtowniami, producentami, oraz ciągle poszerzającym się gronem klientów indywidualnych. Specjalizujemy się głównie w sprzedaży i transporcie materiałów sypkich oraz w robotach ziemnych. Zapewniamy kompleksową obsługę przy realizacji wykopów, niwelacji terenu, wyburzeń młotem hydraulicznym. Oferujemy doradztwo z zakresu utwardzania dróg i podjazdów do budowy, wynajem koparek i transport wywrotkami.
W roku 2015 otworzyliśmy skład kruszyw drogowych, żwiru, grysu, tłucznia, piasku z własnej kopalni oraz innych materiałów sypkich. W naszej ofercie jest dostępny podstawowy wybór kamienia ogrodowego. Zapewniamy transport zakupionych materiałów na teranie województwa lubelskiego. Asortyment naszej firmy jest stale poszerzany i stanowi odpowiedź na potrzeby i wymagania naszych klientów. Szczegółowy zakres działalności i oferta sprzedażowa naszej firmy są dostępne w zakładce oferta.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie oferowanych usług jesteśmy partnerem godnym zaufania, gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług, krótkie terminy realizacji, terminowe wykonawstwo, fachowe doradztwo w obszarze działalności naszej firmy, wykwalifikowaną kadrę, fachowy sprzęt.

Michał Dudziak