Tłuczeń, żwir, kruszywo, grys, torf i wiele więcej od Firma Dudziak

Zapraszamy do składu kruszywa i kamienia ogrodowego. Znaleźć nas można przy ul. Zemborzyckiej 53 w Lublinie tuż przy Centrum Ogrodniczym. Oferujemy szeroką gamę surowców sypkich dla budownictwa i ogrodnictwa, ponadto posiadamy gruz, ziemię, torf, piasek.

W ofercie posiadamy między innymi takie kruszywa jak: żwir 8-16, żwir 16-31,5, żwir 2-16, pospółkę, tłuczeń 31,5-63, grys 2-8 pod kostkę, grys 8-16, kliniec 4-31,5.

Oferujemy również szeroką gamę kamieni ogrodowych, które pozwalają na wyeksponowanie roślin w ogrodzie i zminimalizowanie prac ogrodniczych związanych z usuwaniem chwastów, posłużą  miedzy innymi do wyznaczenia ciągów pieszych, bądź upiększenia  rabat kwitowuch. Zastosowanie kamienia w ogrodnictwie jest bardzo szerokie.   

W ofercie kamieni ogrodowych między innymi grys biały, grys biała marianna, kora kamienie, żwiry różne kolory, otoczaki, kamienie greckie.

Torf Lublin najlepsza cena

Torf to jedno z najlepszych, znanych i szeroko stosowanych podłoży dla różnego rodzaju roślin, zwłaszcza tych, które preferują kwaśny odczyn gleby. Torf ogrodniczy ma pochodzenie roślinne i jest skałą osadową, ma szerokie zastosowanie w ogrodnictwie, jest wykorzystywany w uprawach roślin. Jego głównym zadaniem jest poprawa struktury ziemi poprzez napowietrzenie i rozluźnienie jej. Dodatkowo dostarcza ziemi najlepszą formę materiału ogrodniczego. W niektórych sytuacjach zakwasza ziemię. Można wyróżnić trzy rodzaje torfu:
Torf wysoki– charakteryzuje się on ciemną warstwą, luźną strukturą i silnymi własnościami higroskopijnymi. Jego wartość pH wynosi od 3,5 do 4,5. Ma największe zastosowanie w ogrodnictwie. Powstaje na terenach zalewanych wodą, która zawiera małą ilość substancji odżywczych. Jego kolor jest brązowy.
Torf niski- Powstaje na terenach zalanych wodą, która zawiera dużo tlenu i substancji odżywczych. Ma wysoką zawartość pH. Jest koloru czarnego
Torf przejściowy– Jego forma jest pośrednia między torfem niskim i wysokim. Jego odczyn jest lekko kwaśny. Powstaje wtedy, kiedy na torfowiska przestaje dopływać woda.

Torf Lublin sprzedaż

Torf to skała osadowa, która powstała na skutek zachodzących przemian w warunkach obumarłych elementów roślin. Jest to najmłodszy węgiel kopalny, który zawiera mniej niż 60% węgla. Jest to jeden z najbardziej wartościowych podłoży, które wykorzystywane jest w uprawie roślin ogrodowych, balkonowych i domowych. Jakie są jego zalety? Przede wszystkim ma szerokie zastosowanie w ogrodnictwie. Stosuje się go nie tylko do zakwaszania gleby, ale również jest on wykorzystywany jako nawóz organiczny. Jego podstawową funkcją jest poprawa struktury i jakości ziemi poprzez napowietrzenie jej i rozluźnienie. W dodatku dostarcza ziemi najlepszą wersję materiału ogrodniczego. Sporadycznie dokonuje zakwaszenia ziemi. Jakie trzy rodzaje torfu można wyróżnić? Pierwszym z nich jest torf wysoki, charakteryzujący się ciemną warstwą, luźną budową i mocnymi właściwościami higroskopijnymi. Warto wspomnieć, że jego wartość pH wynosi od 3,5 do 4,5. Najczęściej wykorzystywany jest w ogrodnictwie. Powstaje na terenach objętych wodą o niewielkiej zawartości substancji odżywczych. Ma brązową barwę. Kolejny, który mona wymienić to torf niski, który powstaje również na terenach objętych wodą, która w swoim składzie ma dużą zawartość tlenu i substancji odżywczych. Ma wysoką zawartość pH i kolor czarny. Ostatni z torfów to torf przejściowy, którego forma jest pośrednia pomiędzy niskim torfem, a torfem wysokim. Szukasz wysokiej jakości torfu w Lublinie na sprzedaż? Sprawdź, co jesteśmy w stanie Ci zaoferować! Jesteśmy profesjonalną firmą, która na rynku funkcjonuje już od 2004 roku i gwarantuje wysoką jakość produktów i usług. Współpracujemy z hurtowniami, producentami, a także nieustannie poszerzamy grono indywidualnych klientów. W 2015 roku otworzyliśmy skład kruszyw drogowych, żwiru, grysu, tłucznia, piasku z własnej kopalni, a także innych materiałów w tym torfu. Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą torfu na sprzedaż w Lublinie.

Nasza firma zapewnia transport zakupionego materiału na terenie województwa lubelskiego..

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie oferowanych usług jesteśmy partnerem godnym zaufania, gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług, krótkie terminy realizacji, terminowe wykonawstwo, fachowe doradztwo w obszarze działalności naszej firmy, wykwalifikowaną kadrę, fachowy sprzęt.

Kruszywa drogowe

Kruszywa w Lublinie Firma Dudziak

Kruszywa są naturalnym surowcem wydobywanym w żwirowniach i kopalniach z którymi jesteśmy w stałej współpracy.

Kamień ogrodowy

Oferujemy Państwu żwir, grys, korę kamienną, otoczaki, kamienie greckie i wiele innych, które znalazły zastosowanie w ogrodnictwie.zobacz także

sprawdź

Zapraszamy!

ul. Zemborzycka 53

Lublin

sprawdź

Usługi Koparką

Wykopy Budowlane

Niwelacja Terenu

sprawdź

Zapraszamy!

ul. Zemborzycka 53

Lublin

sprawdź

Wywrotki

Transport

Ziemi, Torfu, Piasku, Kruszyw